| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-CST05 |
| Функції машини | обтискання/згвинчування, знімання ізоляції, різання |
| Переріз кабелю | 0.03-2mm², AWG 32-14 |
| Сила затиску | 20KN |
| Швидкість | 3600шт/год |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.5-0.7MPa |
| Розміри | 1400x1000x1800мм |
| Вага | 460kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для різання, ізоляції та опресування проводів |