| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-C03 |
| Функції машини | різання |
| Діапазон кабелю | Ø 1-8мм |
| Допуск | 0,002 x L |
| Швидкість | 10000-30000шт/год |
| Пам’ять | 100 програм |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Розміри | 360x450x320мм |
| Вага | 24kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для різання проводів і термоусадочних трубок (комплект) |