Машина для різання та подвійного зняття ізоляції з двожильних плоских проводів перерізом до 16мм2 (комплект);
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-CS06 |
| Функції машини | знімання ізоляції, різання |
| Переріз кабелю | 0.1-16mm² |
| Допуск | 0,002 x L |
| Швидкість | 1500шт/год |
| Пам’ять | 100 програм |
| Живлення | AC220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.4-0.7MPa |
| Розміри | 530x750x370мм |
| Вага | 43kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для різання та подвійної ізоляції двожильних плоских проводів перерізом до 16мм2 (комплект) |