| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | полімерний |
| Ємність | 470uf-1688024 |
| Робоча напруга | 6.3V |
| Монтаж | THT |
| Шаг виводів | 3.5mm |
| Розмір корпусу | %e2%8c%808x8mm-1324158 |
| Робоча температура | -55÷105°C |
| Допуск | 20% |
| Додаткові властивості | Низький імпеданс 7mОм |
| Тип пакування | мішок |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 500szt-228185 |