Полімерний конденсатор 1000uF-16V, 8x12мм P=3.5мм, Low ESR, High Ripple Current, 105°C, 2000h, стрічка; JWCO; RoHS
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 1000uf-1687959 |
| Робоча напруга | 16V |
| Монтаж | THT |
| Шаг виводів | 3.5mm |
| Розмір корпусу | %e2%8c%808x12mm-1324159 |
| Робоча температура | -40÷105°C |
| Термін служби | 2000h |
| Додаткові властивості | Висока пульсаційна напруга, Низький ESR |
| Тип пакування | коробка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 5000szt-1687187 |
| Постачальник | JWCO |
| Сертифікати | RoHS |