| З генератором | Так |
|---|---|
| Монтаж | SMD |
| Тип | П’єзоелектричний |
| Корпус | Прямокутна |
| Розмір | 12.0x12.0x3.0mm |
| Номінальна напруга | 3.0В |
| Номінальний струм | 3mA |
| Частота | 4,0kHz |
| Рівень звуку | 75dB |
| Робоча температура | -20÷60°C |
| Температура зберігання | -30÷70°C |
| Тип пакування | ролик |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 2000szt-228180 |