| З генератором | Так |
|---|---|
| Монтаж | SMD |
| Тип | Електромагнітний |
| Корпус | Прямокутна |
| Розмір | 12.8x12.8x7.1mm |
| Номінальна напруга | 12.0V |
| Номінальний струм | 30mA |
| Частота | 2,3kHz |
| Рівень звуку | 85dB |
| Робоча температура | -30÷70°C |
| Температура зберігання | -40÷85°C |
| Тип пакування | ролик |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 450szt-1687183 |