| З генератором | Ні |
|---|---|
| Монтаж | SMD |
| Тип | Електромагнітний |
| Корпус | Прямокутна |
| Розмір | 9.0x9.0x4.5mm |
| Номінальна напруга | 5.0V |
| Номінальний струм | 80mA |
| Частота | 2,731kHz |
| Рівень звуку | 90dB |
| Робоча температура | -30÷70°C |
| Температура зберігання | -40÷85°C |
| Тип пакування | ролик |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 1000szt-228177 |