| З генератором | Ні |
|---|---|
| Монтаж | SMD |
| Тип | П’єзоелектричний |
| Корпус | Прямокутна |
| Розмір | 17.0x17.0x5.0mm |
| Номінальна напруга | 5.0V |
| Номінальний струм | 3mA |
| Частота | 4,0kHz |
| Рівень звуку | 85dB |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Температура зберігання | -40÷85°C |
| Тип пакування | ролик |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 400szt-1687180 |