| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 100uf-1687962 |
| Робоча напруга | 16V |
| Монтаж | THT |
| Шаг виводів | 2.5mm |
| Розмір корпусу | ⌀6.3x6mm |
| Робоча температура | -40÷105°C |
| Допуск | 20% |
| Додаткові властивості | Низький ESR 16mOhm |
| Тип пакування | мішок |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 1000szt-228177 |
| Постачальник | Fujicon |
| Сертифікати | RoHS |