Електролітичний конденсатор 33uF-50V, 6.3x11mm P=2.5mm, Low Imp, 105°C;
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 33uf-1688015 |
| Робоча напруга | 50V |
| Монтаж | THT |
| Шаг виводів | 2.5mm |
| Розмір корпусу | %e2%8c%806-3x11mm-1324150 |
| Робоча температура | -40÷105°C |
| Допуск | 20% |
| Додаткові властивості | Низький опір |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 100szt-1687156 |
| Постачальник | Fujicon |
| Сертифікати | RoHS |