| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 470uf-1688024 |
| Робоча напруга | 100V |
| Монтаж | THT |
| Шаг виводів | 7.5mm |
| Розмір корпусу | %e2%8c%8016x31-5mm-1324114 |
| Робоча температура | -40÷105°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 10000h |
| Додаткові властивості | Низький опір |