Produkcja płytek PCB

Współpracując ze sprawdzonymi dostawcami zajmujemy się produkcją płytek PCB. Obejmuje ona wytwarzanie takich elementów jak:

  • prototypy płytek PCB,
  • obwody drukowane jedno-, dwu- oraz wielowarstwowe,
  • obwody HDI, - obwody giętkie (flex) oraz sztywnogiętkie (rigid-flex),
  • przelotki ślepe oraz zagrzebane (blind, buried vias, microvias).

Oferujemy także szeroki wybór podkładów: FR4, CEM oraz ALU, a także różne kolory soldermasek i opisów.
Produkcja PCB
Produkcja PCB

 

Produkcja płytek PCB przez InterElcom to także pokrycie padów cyną. Stosowana w tym celu jest metoda HASL LF (Hot Air Solder Leveling Lead-Free), czyli bezołowiowe lutowanie przy użyciu gorącego powietrza. Możliwe jest także wybranie pokrycie złotem – ENIG (Electroless Nickel Immersion Gold – pokrycie niklowane z warstwą złocenia) lub Hard Gold. Ponadto oferujemy pokrycie padów specjalnymi osłonami, np. maskami zrywalnymi.

 

 

Nasze usługi

Zapraszamy do zapoznania się z usługami, które oferuje firma Interelcom. Wyspecjalizowani pracownicy, posiadający wieloletnie doświadczenie, realizują szeroki zakres usług związanych z produktami elektronicznymi. Kompleksowe działanie – logistyka, technika, czy kwestie handlowe pozostają po stronie InterElcom. W ramach współpracy bardzo ważna jest dla nas profesjonalna obsługa. Każdego dnia dbamy o rozwój świadczonych przez nas działań w technologii elektronicznej. Firma InterElcom kładzie nacisk na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy, by Klienci mogli wysoko ocenić współpracę. Zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszych usług w ramach nowoczesnych technologii elektronicznych.

Masz pytanie? Napisz do nas lub zadzwoń

71 780 78 36