Montaż płytek PCB

Montaż płytek PCB nie zawsze przebiega w jednakowy sposób, jednak zawsze jest bardzo skomplikowanym procesem. Specjaliści InterElcom oferują następujący zakres montażu płytek PCB:

  • montaż mało- i średnioseryjny,
  • montaż prototypów (już od jednej sztuki!),
  • montaż kontraktowy elementów zakupionych oraz powierzonych,
  • montaż elementów SMT oraz THT (montaż powierzchniowy lub przewlekany).
montaż płytek PCB
montaż płytek PCB

 

Zakres montażu płytek PCB obejmuje także Automatyczną Inspekcję Optyczną (AOI). Jest to zautomatyzowana kontrola wizualna przy wytwarzaniu płytek. Ponadto oferujemy możliwość testowania funkcjonalnego zmontowanych obwodów, według specyfikacji Klienta. Po dostarczeniu niezbędnych informacji, wykonujemy także programowanie układów mikroprocesorowych oraz pamięci w produkcji.

 

 

Nasze usługi

Zapraszamy do zapoznania się z usługami, które oferuje firma Interelcom. Wyspecjalizowani pracownicy, posiadający wieloletnie doświadczenie, realizują szeroki zakres usług związanych z produktami elektronicznymi. Kompleksowe działanie – logistyka, technika, czy kwestie handlowe pozostają po stronie InterElcom. W ramach współpracy bardzo ważna jest dla nas profesjonalna obsługa. Każdego dnia dbamy o rozwój świadczonych przez nas działań w technologii elektronicznej. Firma InterElcom kładzie nacisk na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy, by Klienci mogli wysoko ocenić współpracę. Zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszych usług w ramach nowoczesnych technologii elektronicznych.

Masz pytanie? Napisz do nas lub zadzwoń

71 780 78 36