Електролітичний конденсатор 1000uF-25V, 10x20mm P=5mm, 105°C, 2000 год, стрічка; SamYoung;
RoHS
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 1000uf-1687959 |
| Робоча напруга | 25V |
| Монтаж | THT |
| Шаг виводів | 5.0мм |
| Розмір корпусу | %e2%8c%8010x20mm-1324109 |
| Робоча температура | -40÷105°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 2000h |
| Тип пакування | стрічка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 500szt-228185 |
| Постачальник | SamYoung |
| Сертифікати | RoHS |