Електролітичний конденсатор SMD 470uF-16V, 8.3x8.3x10мм, Low Imp. 105°C, 5000год; SamYoung;
RoHS
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 470uf-1688024 |
| Робоча напруга | 16V |
| Монтаж | SMD |
| Розмір корпусу | 8.3x8.3x10mm |
| Робоча температура | -55÷105°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 5000h |
| Додаткові властивості | Низький опір |
| Тип пакування | ролик |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 500szt-228185 |
| Постачальник | SamYoung |
| Сертифікати | RoHS |