Електролітичний конденсатор SMD 100uF-16V, 6.6x6.6x5.7мм, 105°C, 5000год; SamYoung;
RoHS
| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 100uf-1687962 |
| Робоча напруга | 16V |
| Монтаж | SMD |
| Розмір корпусу | 6.6x6.6x5.7mm |
| Робоча температура | -40÷105°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 5000h |
| Тип пакування | ролик |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 1000szt-228177 |
| Постачальник | SamYoung |
| Сертифікати | RoHS |