| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 4700uf-1688021 |
| Робоча напруга | 50V |
| Монтаж | THT |
| Шаг виводів | 7.5mm |
| Розмір корпусу | %e2%8c%8018x40mm-1324121 |
| Робоча температура | -40÷105°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 2000h |
| Тип пакування | мішок |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 50 |
| Постачальник | JWCO |
| Сертифікати | RoHS |