| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 10uf-1687965 |
| Робоча напруга | 450V |
| Монтаж | THT |
| Шаг виводів | 10.0мм |
| Розмір корпусу | %e2%8c%8013x21mm-1324111 |
| Робоча температура | -40÷105°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 10000h |
| Додаткові властивості | Висока пульсаційна напруга |
| Тип пакування | мішок |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 250szt-1687171 |
| Постачальник | JWCO |
| Сертифікати | RoHS |