| Тип продукту | Конденсатор |
|---|---|
| Тип конденсатора | електролітичний |
| Ємність | 220uf-1687996 |
| Робоча напруга | 35V |
| Монтаж | THT |
| Шаг виводів | 3.5mm |
| Розмір корпусу | %e2%8c%808x9mm-1324160 |
| Робоча температура | -40÷105°C |
| Допуск | 20% |
| Термін служби | 1000h |
| Тип пакування | мішок |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 500szt-228185 |
| Постачальник | Fujicon |
| Сертифікати | RoHS |