| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип корпусу | Осева |
| Розмір | 36.0x60.0mm |
| Тип конденсатора | МКП (Поліпропіленовий) |
| Ємність | 10uf-1687965 |
| Допуск | 5% |
| Робоча напруга змінного струму | 450V |
| Виводи | 6.3x0.8 мм x4 |
| Додаткові властивості | Кріплення гвинтом M8 |
| Робоча температура | -25÷70°C |
| Кліматична категорія | 25/70/21 |