| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип корпусу | Покритий епоксидною заливкою |
| Розмір | 4.5x7.0x18.0mm |
| Тип конденсатора | МКП (Поліпропіленовий) |
| Ємність | 22nf-1687997 |
| Допуск | 5% |
| Робоча напруга постійного струму | 400V |
| Шаг виводів | 10.0мм |
| Довжина виводів | 25.00mm |
| Робоча температура | -40÷85°C |
| Кліматична категорія | 40/85/21 |