| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип корпусу | Покритий епоксидною заливкою |
| Розмір | 4.0x8.0x7.5mm |
| Тип конденсатора | МКП (Поліпропіленовий) |
| Ємність | 100nf-1687960 |
| Допуск | 5% |
| Робоча напруга постійного струму | 100V |
| Шаг виводів | 5.0мм |
| Довжина виводів | 4.00mm |
| Робоча температура | -55÷105°C |
| Кліматична категорія | 55/105/56 |