| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 4.00" |
| Роздільна здатність | 720x720px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB+SPI |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Колір сенсорної панелі | чорний |
| Яскравість | 300cd-m%c2%b2-2-1690244 |
| Кути огляду | 85°/85°/85°/85° |
| Контролер дисплея | NV3052CGRB |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | повна |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 74.83x78.98x2.06mm |
| Контролер сенсорної панелі | FT6336U |
| Температура зберігання | -30÷80°C |
| Розміри з сенсорною панеллю | 84x84x3.19мм |