| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 2.00" |
| Роздільна здатність | 320x240px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | 8080 |
| Колір сенсорної панелі | білий |
| Яскравість | 250cd-m%c2%b2-2-1690247 |
| Кути огляду | 80°/80°/80°/80° |
| Контролер дисплея | ST7789.0V |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | повна |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 35.60x48.20x2.4mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |