| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність | 800x480px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Колір сенсорної панелі | білий |
| Яскравість | 700cd-m%c2%b2-2-1690250 |
| Кути огляду | 70°/70°/60°/70° |
| Контролер дисплея | ILI5960 |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 12:00 |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 165.00x100.00x5.7mm |
| Температура зберігання | -20÷60°C |