| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність | 800x480px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Колір сенсорної панелі | білий |
| Яскравість | 420cd-m%c2%b2-2-1690248 |
| Кути огляду | 65°/65°/55°/65° |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 12:00 |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Контролер сенсорної панелі | FT5426 |
| Температура зберігання | -30÷80°C |
| Розміри з сенсорною панеллю | 165.00x100.00x7.43мм |