| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 7.00" |
| Роздільна здатність | 1024x600px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | LVDS |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Колір сенсорної панелі | чорний |
| Яскравість | 250cd-m%c2%b2-2-1690247 |
| Кути огляду | 80°/80°/80°/80° |
| Контролер дисплея | HX8696A |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | повна |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 164.80x100x2.8mm |
| Контролер сенсорної панелі | FT5426 |
| Температура зберігання | -30÷80°C |