| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність | 1024x600px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | LVDS |
| Яскравість | 300cd-m%c2%b2-2-1690244 |
| Кути огляду | 85°/85°/85°/85° |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | повна |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 164.80x100x2.8mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |