TFT LCD дисплей 2,8", RGB 320x240px, 3.3V, 12:00, -20°C÷70°C, ST7789V, інтерфейс SPI/8080, з лєнтою для паяння 20pin P=0.7mm;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 2.80" |
| Роздільна здатність | 320x240px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | 8080 |
| Колір сенсорної панелі | білий |
| Контролер дисплея | ST7789.0V |
| Монтаж стрічки | паяні |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 12:00 |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 51.6x69.1x2.5mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |