| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 2.00" |
| Роздільна здатність | 176x220px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | 8080 |
| Контролер дисплея | ST7775R |
| Монтаж стрічки | паяні |
| Живляча напруга | 2.7 - 3.3V |
| Орієнтація | 12:00 |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 51.9x46.5x3.5mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |