| Діагональ екрану | 7" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 800x480px |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | резистивний |
| Колір сенсорної панелі | чорний |
| Яскравість | 1000cd-m%c2%b2-2-1690249 |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 165x100x5.7mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |
| Розміри з сенсорною панеллю | 165x100x5.7мм |