| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 5" |
| Роздільна здатність | 800x480px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Колір сенсорної панелі | чорний |
| Яскравість | 600cd-m%c2%b2-2-1690245 |
| Кути огляду | 60°/60°/60°/60° |
| Контролер дисплея | ILI6122M-G9 |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 6:00 |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 121.0x75.9x3.1mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |