| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 4.30" |
| Роздільна здатність | 480x272px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | резистивний |
| Колір сенсорної панелі | білий |
| Яскравість | 400cd/m² |
| Кути огляду | 55°/55°/65°/65° |
| Контролер дисплея | SSD1963 |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 6:00 |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 105.5x67.2x8.3mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |