| З генератором | Так |
|---|---|
| Монтаж | SMD |
| Тип | Електромагнітний |
| Корпус | Прямокутна |
| Розмір | 9.6x9.6x5.0mm |
| Номінальна напруга | 5.0V |
| Номінальний струм | 30mA |
| Частота | 2,7kHz |
| Рівень звуку | 80dB |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Температура зберігання | -30÷85°C |
| Тип пакування | ролик |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 1000szt-228177 |