| З генератором | Ні |
|---|---|
| Монтаж | SMD |
| Тип | Електромагнітний |
| Корпус | Прямокутна |
| Розмір | 5.2x5.2x1.7mm |
| Номінальна напруга | 3.3В |
| Номінальний струм | 110mA |
| Частота | 2,7kHz |
| Рівень звуку | 70dB |
| Робоча температура | -20÷80°C |
| Температура зберігання | -40÷85°C |
| Тип пакування | ролик |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 1000szt-228177 |