| З генератором | Ні |
|---|---|
| Монтаж | SMD |
| Тип | Електромагнітний |
| Корпус | Прямокутна |
| Розмір | 7.5x7.5x2.5mm |
| Номінальна напруга | 3.3В |
| Номінальний струм | 95mA |
| Частота | 2,7kHz |
| Рівень звуку | 80dB |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Температура зберігання | -40÷85°C |
| Тип пакування | ролик |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 2000szt-228180 |