| З генератором | Ні |
|---|---|
| Монтаж | SMD |
| Тип | Електромагнітний |
| Корпус | Кругла |
| Розмір | śr.=9.0mm h=4.0mm |
| Номінальна напруга | 3.0В |
| Номінальний струм | 80mA |
| Частота | 2,731kHz |
| Рівень звуку | 93dB |
| Робоча температура | -30÷70°C |
| Температура зберігання | -40÷85°C |
| Тип пакування | ролик |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 800szt-1687199 |