| З генератором | Ні |
|---|---|
| Монтаж | SMD |
| Тип | Електромагнітний |
| Корпус | Прямокутна |
| Розмір | 0mm |
| Номінальна напруга | 3.0В |
| Номінальний струм | 100mA |
| Частота | 4,0kHz |
| Рівень звуку | 80dB |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Температура зберігання | -30÷80°C |
| Тип пакування | ролик |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 7000szt-1687196 |