| З генератором | Так |
|---|---|
| Монтаж | SMD |
| Тип | П’єзоелектричний |
| Корпус | Прямокутна |
| Розмір | 14.3x14.3x8mm |
| Номінальна напруга | 12.0V |
| Номінальний струм | 12mA |
| Частота | 4,0kHz |
| Рівень звуку | 90dB |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Температура зберігання | -30÷80°C |
| Тип пакування | ролик |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 300szt-1687176 |