| Технологія (хімія) | Zn-MnO₂ |
|---|---|
| Розмір | 23A |
| Зовнішній розмір | 27.70 x ø10.00мм |
| Ємність | 52mah-667079 |
| Конфігурація елементів | 1 |
| Номінальна напруга | 12.0V |
| Максимальний розрядний струм | 5mA |
| Додаткова інформація | в алюмінієвій фользі |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 50 |