| Технологія (хімія) | Li-MnO₂ |
|---|---|
| Розмір | 14250 |
| Зовнішній розмір | 25.00 x ø14.50мм |
| Ємність | 1000mah-667189 |
| Конфігурація елементів | 1 |
| Номінальна напруга | 3.0В |
| Тип виводів | штифти для PCB |
| Максимальний розрядний струм | 0.1mA |
| Монтаж | Горизонтальний |
| Робоча температура | -45÷85°C |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 700szt-1687197 |