| Технологія (хімія) | Li/Al-MnO₂ |
|---|---|
| Розмір | ML1220 |
| Зовнішній розмір | 2.36 x 12.70 x 18.10мм |
| Ємність | 18mah-667063 |
| Конфігурація елементів | 1 |
| Номінальна напруга | 3.0В |
| Тип виводів | штифти для PCB |
| Максимальний розрядний струм | 0.5mA |
| Монтаж | Вертикальний |
| Робоча температура | -20÷60°C |
| Тип пакування | лоток |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 25 |