| Технологія (хімія) | Li/Al-MnO₂ |
|---|---|
| Розмір | ML2430 |
| Зовнішній розмір | 10.50 x ø24.50мм |
| Ємність | 100mah-667052 |
| Конфігурація елементів | 1 |
| Номінальна напруга | 3.0В |
| Тип виводів | штифти для PCB |
| Максимальний розрядний струм | 0.5mA |
| Монтаж | Горизонтальний |
| Робоча температура | -20÷70°C |