| Технологія (хімія) | Li-Ion |
|---|---|
| Розмір | 653039 |
| Зовнішній розмір | 39.00 x 29.80 x 6.20мм |
| Ємність | 1100mah-667054 |
| Конфігурація елементів | 1 |
| Номінальна напруга | 3.7V |
| Тип виводів | роз'єм JST |
| Максимальний розрядний струм | 1350mA |
| Додаткова інформація | PCM |
| Робоча температура | -20÷60°C |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 100szt-1687156 |