| Технологія (хімія) | Ni-MH |
|---|---|
| Розмір | 4/3FA |
| Зовнішній розмір | 67.50 x ø18.00мм |
| Ємність | 4500mah-668814 |
| Конфігурація елементів | 1 |
| Номінальна напруга | 1.2V |
| Максимальний розрядний струм | 900mA |
| Робоча температура | 0÷40°C |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 300szt-1687176 |