TFT LCD дисплей 7,0", RGB 800x480px, 3,3В, h=5,7мм, FPC=80,22мм, 500cd/m², інтерфейс 24-біт RGB, роз'єм 40pin, конвертер HDMI-RGB;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність | 800x480px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Колір сенсорної панелі | чорний |
| Яскравість | 500cd-m%c2%b2-2-1690246 |
| Кути огляду | 70°/50°/70°/70° |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 12:00 |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 165x100x5.7mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |