| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 1.69" |
| Роздільна здатність | 240x240px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | SPI |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Яскравість | 500cd-m%c2%b2-2-1690246 |
| Кути огляду | 85°/85°/85°/85° |
| Контролер дисплея | ST7789V |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 2.9 - 3.1V |
| Орієнтація | повна |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 34.20x41.04x3.59mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |