| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 1,30" |
| Роздільна здатність | 240x240px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | паралельний 8 біт |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Яскравість | 300cd-m%c2%b2-2-1690244 |
| Кути огляду | 80°/80°/80°/80° |
| Контролер дисплея | ST7789V3 |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 2.9 - 3.1V |
| Орієнтація | повна |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 31.90x38.90x1.90mm |
| Контролер сенсорної панелі | CST816S |
| Температура зберігання | -30÷80°C |