| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 2" |
| Роздільна здатність | 240x320px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | SPI |
| Сенсорний дисплей | резистивний |
| Колір сенсорної панелі | чорний |
| Яскравість | 300cd-m%c2%b2-2-1690244 |
| Кути огляду | 80°/80°/80°/80° |
| Контролер дисплея | ST7789.0V |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | повна |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 52.10x35.80x2.65mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |